17 kwietnia 2024

PMGB Budopol

Budowlanka i konstrukcja to nasza pasja

Postaw na rozwój swoich umiejętności – zapisz się na kurs zawodowy

Ciągle zmieniający się rynek pracy i rozwój wielu branż, sprawia, że coraz więcej wymaga się od osób zatrudnianych w firmach. Szczególnie jeśli chodzi o branże budowlaną i energetyczną, która rozwija się w dynamicznym tempie. Pojawiają się coraz nowsze rozwiązania, uwzględniające aspekty ekologiczne i wymagania ustawowe, a także usprawniające przebieg prac. Podążając za zmianami, konieczne jest ciągłe poszerzanie swoich umiejętności i wiedzy. Już dziś postaw na swój rozwój, w celu poprawy swojej sytuacji na rynku pracy.

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach?

Tak, jak już wspominaliśmy, rynek pracy ulega ciągłym zmianom. Wiele ludzi pracując od lat w jednej firmie, czuje się bezpiecznie i nie myśli o zmianach. Niestety różnorodne aspekty i ciągłe zmieniające się przepisy wymuszają na pracodawcach dostosowywanie się do obowiązujących norm, w celu działania w zgodzie z prawem i zyskania przewagi konkurencyjnej nad innymi firmami. Dlatego konieczne jest poszerzanie wiedzy praktycznej i teoretycznej. To właśnie gwarantują kursy zawodowe. Pomimo iż wiele osób myśli o nich, jak o stracie czasu, po pewnym czasie przekonuje się, jak w dzisiejszych czasach ważne jest inwestowanie w swój własny rozwój. Istnieje wiele szkoleń, które umożliwiają zdobycie różnorodnych umiejętności. To ogromna możliwość na zmianę swojego CV, które bogate w różnorodne zapisy o szkoleniach zwiększy szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy. W końcu przyszły pracodawca, widząc, że kandydat na dane stanowisko jest ambitny, dużo chętniej da szansę na danym stanowisku i zaproponuje dobre warunki płacowe. To również karta przetargowa w ubieganiu się o awans czy podwyżkę u obecnego pracodawcy.

Kursy zawodowe – jakie są dostępne?

W ośrodku szkoleniowym kursy-zawodowe24.pl można skorzystać z bogatej oferty różnorodnych kursów. Dostępne są kursy UDT, pomiary elektryczne, systemy fotowoltaiki czy montaż pomp ciepła, a także wiele innych potrzebnych szkoleń. W ofercie można znaleźć także kursy z napełniania i obsługi butli gazowych i spawania. Kursy zawodowe wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, posiadają także kursy związane z ochroną środowiska, są to szkolenia f gazy, pompy ciepła i fotowoltaika. To ogromna szansa na rozszerzenie oferty firmy o nowe usług, które cieszą się ogromną popularnością. W końcu w myśl ochrony środowiska wiele osób decyduje się na założenie instalacji fotowoltaicznych czy montaż pomp ciepła. Na stronie kursy-zawodowe24.pl dostępne są również szkolenia sep. Są one przeznaczone, aż dla trzech grup zawodowych:

  • G1 to uprawnienia elektryczne,
  • G2 są uprawnieniami energetycznymi,
  • G3, czyli uprawnienia gazowe.

Uzyskując takie zaświadczenie, można bez problemu zdobyć nowe zatrudnienie, czy uzyskać awans w obecnej pracy. To idealna opcja dla monterów, serwisantów, hydraulików, spawaczy i wielu innych zawodów.

Pamiętajmy, że dokształcanie się jest najlepszą inwestycją w przyszłość, gdyż w przypadku zmian zachodzących na rynku pracy możliwe jest łatwe znalezienie nowej pracy. Kursy realizowane są online, dlatego nie ma konieczności straty czasu na dojazdy. Możliwe jest komfortowe uczestnictwo w szkoleniach i szybkie zyskanie nowych umiejętności. Co istotne, wykwalifikowana kadra zadba o maksymalną dawkę wiedzy przydatnej w pracy.

Copyright © All rights reserved.